Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

512 194 222

509 222 909

biuro@centrum-deweloper.pl

Wielka Wieś Ujazdowska

Marzenie o swoim jedynym miejscu na ziemi często wiąże się z domem rodzinnym. Wszystkie detale mają tu znaczenie – lokalizacja, wygląd inwestycji, komfort codziennego życia i łatwy dojazd do pracy. A do tego własny, duży ogród, nowoczesna forma we wnętrzach i kominek w salonie. Czy to możliwe? Tak, bo to właśnie standard „Domów przy Ujazdowskiej”, inwestycji, której budowa ruszyła w 2019 roku a termin zakończenia to wiosna 2021r.

Domy przy Ujazdowskiej – tu spełnisz swoje marzenie

W czerwcu 2019 roku rozpoczęła się realizacja projektu w Wielkiej Wsi – niewielkiej, urokliwej miejscowości, znajdującej się w jednej z najbogatszych gmin w Polsce - Wielka Wieś. Ta inwestycja mieszkaniowa na pewno zainteresuje wszystkich, którzy cenią sobie komfort mieszkania blisko Krakowa, we własnym, przestronnym domu. Wyjątkowo spokojna, zielona okolica gwarantuje przyszłym mieszkańcom spokój i ciszę, a równocześnie doskonałe połączenia z Krakowem. Bliskość tras DK94 oraz A4 zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum miasta. „Domy przy Ujazdowskiej” znajdują się zaledwie 10 minut od ul. Jasnogórskiej oraz 8 minuty od ul. Pasternik. Do Centrum Handlowego Futura będzie można dojechać w 7 minut, zapewniając sobie dostęp do wielu sklepów i lokali usługowych.

„Domy przy Ujazdowskiej” to inwestycja, w której powstają 2 domy w zabudowie bliźniaczej - 4 lokale o metrażach 94 m2. Domy wyróżniają się niską, kameralną zabudową bliźniaczą.

Nasza oferta to niezwykłe połączenie stylu i możliwości architektonicznych. Zadbaliśmy o każdy detal naszej elewacji oraz o rozkłady lokali w przestrzeni mieszkalnej.

Każde mieszkanie składa się z parteru, piętra, małego schowka na poddaszu oraz ogródka. Wielkim atutem inwestycji jest własność gruntu. Warto również zwrócić uwagę na niskie opłaty – brak czynszu!!

Dom marzeń w zasięgu Twojej ręki

„Domy przy Ujazdowskiej” odpowiadają na jedną z fundamentalnych potrzeb człowieka. Każdy z nas szuka dla siebie bezpiecznej przystani. Przestrzeń, zwłaszcza w przypadku rodziny, jest kluczowa dla codziennego komfortu i wspólnego spędzania czasu. To ważne zwłaszcza dla dzieci, które dorastając, potrzebują swojego miejsca, by móc budować poczucie bezpieczeństwa i niezależności. Taką możliwość może dać wyłącznie dom, który urządzimy według własnej wizji, uwzględniając styl, który pozwoli nam odprężyć się po pracy i spędzać miłe, rodzinne weekendy. Bez względu na to, czy wybierzemy we wnętrzach surowy, nowoczesny styl, czy przytulny, skandynawski design, zapewne sercem domu i tak stanie się miejsce z kominkiem. To kominek stwarza okazję do spotkań w gronie rodziny lub przyjaciół w długie, zimowe wieczory. A może rozpalisz w nim wczesną jesienią, kiedy za oknem drzewa i krzewy zaczną zmieniać kolory? Latem równie przyjemne okażą się spotkania w Twoim zielonym ogrodzie.

Plan domów „Miodowa Modlniczka”

Kliknij w wybrany budynek, aby wyświetlić dostępne mieszkania.

Każde z mieszkań podzielone jest w pionie – forma zabudowy bliźniaczej i posiada niezależne wyjście na wybrukowany taras znajdujący się od strony południowej. Duże przeszklenia ekspozycji południowej w bardzo dużym stopniu doświetlają salon z aneksem kuchenny.

Dostępnych mieszkań: 0/4

Lista mieszkań

Nr lokalu Powierzchnia Ilość pokoi Cena Dostępność Ogród Szczegóły Plan mieszkania
1/1 102m2 5 --- --- zł Sprzedane 152m2 Zobacz szczegóły Zobacz plan
1/2 102m2 5 --- --- zł Sprzedane 148m2 Zobacz szczegóły Zobacz plan
3/1 102m2 5 --- --- zł Sprzedane 159m2 Zobacz szczegóły Zobacz plan
3/2 102m2 5 --- --- zł Sprzedane 150m2 Zobacz szczegóły Zobacz plan

Wielka Wieś – okolica, którą pokochasz

Oczywiście, Wasza zielona przestrzeń nie zakończy się wyłącznie na ogrodzie. Wraz z całą rodziną będziecie mogli cieszyć się wspólnym placem rekreacyjnym z miejscem na ognisko i do wspólnego biesiadowania, urodą okolicy, gdzie znajdziecie Dolinę Kluczwody, parki krajobrazowe (idealne dla biegaczy i osób aktywnych fizycznie) i mnóstwo spacerowych ścieżek.

Cała okolica „Domów przy Ujazdowskiej” stanie się łatwym punktem wylotowym do sklepów, lokali usługowych, a także Krakowa. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się przystanek autobusowy, sklep spożywczy oraz apteka. W okolicy znajdują się również basen, obiekty sportowe Zabierzów, korty tenisowe, a także szkoły i przedszkola.

Warto spełniać marzenia o swoim własnym domu. Wybierz miejsce, które da ci komfort mieszkania oraz możliwość odetchnięcia każdego dnia. Dom rodzinny to Twoja oaza spokoju i codziennej radości wśród bliskich, a wszystko to w niewielkiej odległości od centrum Krakowa.

Co wyróżnia Osiedle „Miodowa Modlniczka”

Miejsca parkingowe w cenie mieszkania

Ogródki przydomowe z wybrukowanym tarasem

Bliskość dolinek podkrakowskich – 200m od Doliny Kluczwody

Instalacja klimatyzacji

Cena mieszkań od 5800zł m2

Internet i telewizja światłowodowa

Kontakt